Skontaktuj się z nami:
E-mail:
Napisz w jakiej sprawie się kontaktujesz
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z powyższą informacją
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Simplicity & NEW LOOK

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem amerykańskich wykrojów Simplicity oraz New Look w Polsce.

  • Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany zakupem wykrojów przejdź do zakładki "Gdzie kupić?" - znajdziesz tam listę sklepów, które z nami współpracują.

 

  • Jeśli prowadzisz firmę, masz sklep lub szkołę z warsztatami szycia i chciałabyś / chciałbyś sprzedawać wykroje Simplicity i / lub New Look to skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Opisz nam swoją działalność oraz dodaj adres strony www lub zadzwoń 513-166-510.

 

  • Jeśli prowadzisz bloga i chciałabyś lub chciałbyś wykorzystać na blogu wykroje Simplicity lub New Look to wypełnij poniższy formularz. Podaj nam adres do swojego bloga.

Informacja o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Craftma S.C. U. Borzęcka, M. Kołodziejska z siedzibą w Warszawie, ul. Czerniakowska 155/110, 00-453 Warszawa. Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane w odpowiedzi na zadane pytanie i obsługi Państwa zgłoszenia. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w zakładce Polityka przetwarzania danych osobowych. Wypełnienie pól obowiązkowych stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Administratora w celu ułatwienia kontaktu z Państwem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

OBSERWUJ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Copyrights © Craftma